• 24.01.09, 12:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vähiravim Fareston ei sobi südamehaigetele

Euroopa ravimiamet hoiatab, et südamehaiged patsiendid ei peaks kasutama Orioni vähiravimit Fareston.
Ametnike hinnangul on ravimist saadav kasu siiski suurem selle võimalikest kõrvalmõjudest, mistõttu ravimit turult ära ei korjata, kirjutas Mediuutiset.

Seotud lood

Uudised
  • 07.04.09, 08:00
Süda suudab ise rakke taastada
Teadlastel on õnnestunud tõestada, et inimorganism taastoodab südamerakke kiirusega üks protsent aastas. Avastus võib tulevikus kahandada vajadust südamesiirdamise operatsioonide järele.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.25, 10:30
Otsid üüripinda? Keskkonnahoidlik Tervisemaja toob kokku erameditsiini tipud
Tallinnas Pärnu maanteele rajatud tipptasemel rohetehnoloogiatega ärihoones on uksed avanud mitu Eesti tuntumat erameditsiini kliinikut, kus pakutakse klientidele laia valikut meditsiiniteenuseid. Hoones on veel mõned vabad pinnad saadaval!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele