• 05.02.10, 15:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Novaator: Internetist ostetud ravimid on ohuks tervisele

Internetist retseptiravimeid ostvad inimesed mängivad oma tervisega vene ruletti, eriti käib see potentsiravim Viagra kohta, kirjutavad teadlased uues uurimuses.
Võltsravimite müügimaht on viimase viie aastaga kahekordistunud ning jõuab peagi uskumatuna näiva 75 miljardi dollarilise käibeni. Võiks arvata, et e-kirjadena laiali saadetavad võlts-Viagrat pakkuvad rämpskirjad ei paku kellelegi huvi, kuid tegelikkus näib olevat hoopis teistsugune.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.25, 08:00
Isikukaitsevahendite müüja Cleanella: kvaliteetsed kindad ja maskid ei pea olema igavad
Isikukaitsevahendite müüja Cleanella alustas tegevus kuus aastat tagasi, kui maailma oli tabanud koroonakriis. Ettevõtte üks eesmärk oli ja on pakkuda kvaliteetseid, uudseid ja teistsuguseid tooteid, mida kliendid rõõmuga kasutaks ning mis kannaksid endas peale harjumuspärase kaitse ka lisandväärtust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele