• 01.10.10, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kommunaalkulud võivad Pihtla perearstita jätta

Pihtla valla perearst Mari Soots kahtleb, kas jätkata tööd Pihtla vallas. Pärast seda, kui tänavu vallaga sõlmitud uus leping tõi talle kopsaka kommunaalkulude arve, peab ta plaani uuest aastast endale uus koht otsida.
Perearstiteema tuli vallamajas kõneks siis, kui eelmisel aastal ametisse saanud vallavanem Jüri Saar avastas, et perearstiga sõlmitud ruumide kasutamise lepingu tähtaeg on ammuilma ümber saanud ja vaja teha uus. Et aga lepingu teine pool ehk perearst Mari Soots on volikogu liige, läks küsimus arutamisele volikogusse, kirjutas Delfi.

Seotud lood

Uudised
  • 09.11.10, 15:10
Saaremaale otsitakse uut perearsti
Saare maavalitsus kuulutas eile välja konkursi, et leida Pihtla valda sobiv perearst.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.25, 10:30
Otsid üüripinda? Keskkonnahoidlik Tervisemaja toob kokku erameditsiini tipud
Tallinnas Pärnu maanteele rajatud tipptasemel rohetehnoloogiatega ärihoones on uksed avanud mitu Eesti tuntumat erameditsiini kliinikut, kus pakutakse klientidele laia valikut meditsiiniteenuseid. Hoones on veel mõned vabad pinnad saadaval!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele