• 19.05.11, 11:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pevkur peab aru andma õdede lahkumise osas

Riigikogu Keskerakonna (KE) fraktsiooni liikmed esitasid täna arupärimise sotsiaalminister Hanno Pevkurile meditsiiniõdede järjepidevast väljavoolust Eestist, teatas erakond.
„Õdede Liit on juhtinud tähelepanu, et nii noore kui ka vanema generatsiooni meditsiiniõed eelistavad Eestis töötamise asemel lahkuda välismaale,“ ütles Marika Tuus (KE), „õdede lahkumisest on saamas peatselt veelgi teravam probleem kui arstide lahkumisest.“

Seotud lood

Uudised
  • 20.09.11, 09:53
Pevkur: Eestist ei lahku rohkem õdesid, kui süsteem neid juurde koolitab
Sotsiaalminister Hanno Pevkur rõhutas riigikogus keskerakondlaste arupärimisele vastates, et Eestist ei lahku rohkem meditsiiniõdesid, kui haridussüsteem neid juurde koolitada jõuab, kirjutab Tarbija24.
Uudised
  • 12.05.11, 12:46
Õdede päev räägib tervishoiu võrdsest kättesaadavusest
Tänast rahvusvahelist õdede päeva tähistatakse paralleelsete konverentsidega Tallinnas ja Tartus. Päev on pühendatud tervishoiuteenuste võrdsele kättesaadavusele ja sellele, kuidas juurdepääsu ja võrdsuse suurendamisega tervishoiuteenuste kättesaadavuse lõhet ületada.
Uudised
  • 04.11.10, 09:46
Välismaale siirduvad peamiselt õed
Selle aasta septembri- ja oktoobrikuuga võttis Terviseametist välismaal tööle asumiseks vajalikud dokumendid välja 88 meedikut ehk 33 inimest rohkem kui mullu samal perioodil. Neist üle poole on õed.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele