• 14.07.11, 11:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ajaleht: Pärnu haiglal mure suvekuumusega palatites

Intensiivravi palat pole koht, kuhu keegi sattuda tahaks. Ent vähemalt on seal võrreldes Pärnu haigla tavapalatitega mõnusalt jahe, kirjutab Pärnu Postimees.
“Kui olin südameosakonnas intensiivravi palatis, oli kõik korras, sest seal oli väga mõnus temperatuur,” kiitis Pärnu haiglasse viidud Toomemägi, kel palavate ilmade süül süda jukerdama hakkas.

Seotud lood

Uudised
  • 01.09.11, 14:23
Pärnu haiglal on tänasest uus koduleht
Pärnu haigla uuendas käesoleval aastal põhjalikult oma kodulehte www.ph.ee, muutes kogu info kättesaadavuse külastajale oluliselt lihtsamaks ja mugavamaks, kirjutas Pärnu Postimees.
Uudised
  • 25.08.11, 12:06
Pärnu hooldushaigla valmib plaanitust varem
Pärnu haigla Ravi tänava taastusraviosakonna hoone ümberehitustööd moodsaks õendus- ja hoolduskeskuseks jõuavad lõpule kavandatust pool aastat varem.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.25, 10:30
Otsid üüripinda? Keskkonnahoidlik Tervisemaja toob kokku erameditsiini tipud
Tallinnas Pärnu maanteele rajatud tipptasemel rohetehnoloogiatega ärihoones on uksed avanud mitu Eesti tuntumat erameditsiini kliinikut, kus pakutakse klientidele laia valikut meditsiiniteenuseid. Hoones on veel mõned vabad pinnad saadaval!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele