Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Jana Lass sai ravimitootjate stipendiumi
Ravimitootjate Liidu stipendiumi saab Jana Lass uurimustöö eest vastsündinute toksilisuse hindamisel, teatas ravimitootjate liit.
Juba teist aastat järjest annab Ravimitootjate Liit välja 1000 euro suuruse stipendiumi, mille eesmärgiks on toetada ja tunnustada Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas tehtavat terviseedenduslikku ja ravimitealast teadus- ja uurimistööd. Stipendiumile võivad kandideerida üliõpilased, doktorandid ja teadurid, kes on jooksval aastal oma töö alusel avaldanud artikli teadusajakirjas või esinenud ettekandega.
31. jaanuaril kaitseb Jana Lass Tartu Ülikoolis doktoritööd, mille tulemused panevad kukalt kratsima paljud lapsevanemad ja arstid. Meil kirjutatakse välja tuhande lapse kohta ligi kaks korda rohkem antibiootikume kui Rootsis, kirjutab Postimees.
Juba kolmandat aastat järjest andis Ravimitootjate Liit välja tuhande euro suuruse stipendiumi, mille eesmärgiks on toetada ja tunnustada TÜ arstiteaduskonnas tehtavat terviseedenduslikku ja ravimialast teadus- ja uurimistööd.
Kotka Silmakabinet otsib oftalmoloogi, kellel on huvi lisaks erialasele praktikale ka ettevõtluse vastu. See on Sinu võimalus liituda äripartnerina ja saada ettevõtte kaasomanikuks!