Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Medicum töötab täistuuridel
Arstide streigi tõttu abita jäänud inimesed pöörduvad tervisemuredega erakliinikutesse, kus töötatakse täistuuridel.
Haiglavälist üld- ja eriarstiabi pakkuva tervishoiuettevõte Medicum juhatuse esimees Jaanus Vool ütles, et suuremates haiglates toimuva arstide streigi tõttu on neil järjekorrad pikad ja pöördujate hulk tunduvalt suurenenud, kirjutas Tarbija24.
Eesti suurim erakliinik Medicum, kes suurendas meedikute streigi ajal ambulatoorseid nn tasuta vastuvõtte, lisas enim neid günekoloogia erialale, rääkis Medicumi tegevjuht Jaanus Vool.
Erakliinik Medicum suurendas sel nädalal tasuta vastuvõttude arvu, tuginedes haigekassa eelkokkuleppele, et nende käest ostetakse streigiajal lisamahtu raviteenustele.