Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Viljandi hambakliinik sai mälestustahvli
Läinud laupäeval avati Viljandi hambakliiniku fassaadil asutuse rajaja ja kauaaegse juhi Anna Adari mälestustahvel, kirjuta Sakala.
Viljandi hambakliiniku uus nõukogu valis asutuse juhatajaks varem Viljandi tervisekeskust ja haiglat juhtinud Ülle Lumi, kes astus ametisse 9. oktoobril, kirjutas Sakala.
Isikukaitsevahendite müüja Cleanella alustas tegevus kuus aastat tagasi, kui maailma oli tabanud koroonakriis. Ettevõtte üks eesmärk oli ja on pakkuda kvaliteetseid, uudseid ja teistsuguseid tooteid, mida kliendid rõõmuga kasutaks ning mis kannaksid endas peale harjumuspärase kaitse ka lisandväärtust.