• 25.07.13, 16:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Terviseamet eemaldas turult kaks hambavalgendustoodet

Tervisele ohtlike toodete seas, mille terviseamet on tänavu turult eemaldanud, on ka kaks hambavalgendustoodet.
Ameerika Ühendriikides valmistatud hambavalgendustoode „Crest 3D Whitestrips with Advanced Seal ning  Hiinas toodetud hambavalgenduspliiats ei vastanud sotsiaalministri määruse nr 21 “Nõuded kosmeetikatoodetele ja nende käitlemisele“ § 4 lg 3 nõuetele.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 14.02.25, 13:28
Confido Sisekliinik ootab endaga liituma kardioloogi, dermatoveneroloogi ja gastroeneteroloogi
Confido on Eesti juhtiv tervishoiuettevõte, mis pakub kõrgetasemelist arstiabi ning terviklikke terviselahendusi terviseennetusest taastusravini. Confido Sisekliinikus töötavad Eesti oma ala tipparstid ning -spetsialistid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele