• 12.12.13, 14:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sotsiaalministeerium annab abivahenditeks täiendavalt 470 047 eurot  

Sotsiaalministeerium annab minister Taavi Rõivase käskkirjaga täiendavalt 470 047 eurot proteeside, ortopeediliste ja muude abivahendite soetamiseks. Sellest 169 000 euroga toetatakse abivahendite müüki ja laenutamist, mis vähendab inimeste ooteaega taotluse esitamise ja toetuse saamise vahel. 
Sel aastal toimus riiklikke ekspertkomisjone kaks korda rohkem kui eelmisel aastal. Komisjoni otsustega said tänavu keerulise ja kalli abivahendi ca 200 taotlejat. Kokku on sel aastal abivahenditele eraldatud 7,5 miljonit eurot ja kolme esimese kvartaliga aidatud 52 064 inimest. 

Seotud lood

Töökuulutused
  • 05.02.25, 15:53
Kotka Silmakabinet otsib oftalmoloogi – hea võimalus saada firma kaasomanikuks
Kotka Silmakabinet otsib oftalmoloogi, kellel on huvi lisaks erialasele praktikale ka ettevõtluse vastu. See on Sinu võimalus liituda äripartnerina ja saada ettevõtte kaasomanikuks!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele