• 08.01.16, 14:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ossinovski lubab HVA haiglaid kaasata

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski vastas maavanemate läinud aasta pöördumisele, kus nood pole nõus haigekassa geograafilise kättesaadavuse printsiipide rakendamisega.
Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski
  • Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski Foto: Raul Mee
Eesti Haigekassa saatis 03. novembril kõikidele haiglavõrgu arengukava üldhaiglatele kirja 2016. aastaks eriarstiabis planeeritavate lepingute muudatusettepanekutega. Nendest ettepanekutest nähtub, et uuest aastast kavandatakse vähendada üldhaiglatest ostetavate ravijuhtude arvu ja rahastamise mahtu. Maavanemad tegid seepeale ühispöördumise tervise- ja tööministri ning haigekassa juhi poole, kus juhivad ministri tähelepanu asjaolule, et planeeritava muudatusega haigekassa kulud ei vähene, küll aga koondub eriarstiabi teenuste osutamine regionaalhaiglatesse. Sellega seoses suurenevad patsientide kulud nii rahaliselt kui ajaliselt.

Seotud lood

Uudised
  • 14.01.16, 13:00
Ossinovski: alati saab paremini
Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski mõtted Eesti tervishoiu seisust konverentsil Meditsiin 2016.
Uudised
  • 13.02.13, 07:00
Maavanemad käisid kiirabireformi pärast Rõivase jutul
Reformierakonda kuuluvad maavanemad, kellest paljud istuvad kohalike väikehaiglate nõukogudes, käisid sotsiaalministrile kurtmas muret seoses kiirabireformiga, sest on teadmatuses, mis saab väikehaiglate kiirabibrigaadide personalist, tehnikast ja ruumidest, juhul kui nad kiirabikonkurssi ei võida.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.25, 10:30
Otsid üüripinda? Keskkonnahoidlik Tervisemaja toob kokku erameditsiini tipud
Tallinnas Pärnu maanteele rajatud tipptasemel rohetehnoloogiatega ärihoones on uksed avanud mitu Eesti tuntumat erameditsiini kliinikut, kus pakutakse klientidele laia valikut meditsiiniteenuseid. Hoones on veel mõned vabad pinnad saadaval!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele