• 16.09.24, 15:00

Rakvere haigla töötas laupäeval oma generaatorite toel

Elektrilevi planeeritud Rakvere haigla juures asuva alajaama remonditööde tõttu töötas haigla laupäeval oma generaatorite toel.
Rakvere haigla tõestas nädalavahetusel taas, et saab eriolukorras hakkama ka ilma keskse voolutoiteta.
  • Rakvere haigla tõestas nädalavahetusel taas, et saab eriolukorras hakkama ka ilma keskse voolutoiteta. Foto: Rakvere haigla
Rakvere haigla juhi, Ain Suurkaevu sõnul olid nad remonditöödest ette teavitatud ning seeläbi valmis nii rõõmudeks kui ka muredeks. “Kuigi tööde ajal oleks saanud ühe vooluahela linnatoitele jätta, soovisime kogeda, kas meie uued generaatorid nii meditsiinitegevused kui ka supikeetmise välja veavad”.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.25, 08:00
Isikukaitsevahendite müüja Cleanella: kvaliteetsed kindad ja maskid ei pea olema igavad
Isikukaitsevahendite müüja Cleanella alustas tegevus kuus aastat tagasi, kui maailma oli tabanud koroonakriis. Ettevõtte üks eesmärk oli ja on pakkuda kvaliteetseid, uudseid ja teistsuguseid tooteid, mida kliendid rõõmuga kasutaks ning mis kannaksid endas peale harjumuspärase kaitse ka lisandväärtust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele