• 06.09.10, 15:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kalda: peremeditsiini uuringud aluseks teistele

Just peremeditsiinis tehtud teadusuuringute tulemused on pannud aluse mitmetele tänapäevastele teadmistele, meenutas Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esimees Ruth Kalda.
Näiteks tõi ta Edward Jenneri, Will Picklesi, James Mckenzie, John Fry, Curtis G Hamesi, F.J.A. Huygeni uuringute tulemused, kirjutas Med24.

Seotud lood

Uudised
  • 07.09.10, 12:06
Ivi Normet: Perearstide ettepanek nõuab lisaraha
Perearstid arutasid oma aastakonverentsil muu hulgas ka seda, kuidas tagada arstiabi ravikindlustamatutele. Ühe ideena pakuti välja fondi loomine, mis tagaks teenuse ka neile, kel ravikindlustust ei ole.
Töökuulutused
  • 05.02.25, 15:53
Kotka Silmakabinet otsib oftalmoloogi – hea võimalus saada firma kaasomanikuks
Kotka Silmakabinet otsib oftalmoloogi, kellel on huvi lisaks erialasele praktikale ka ettevõtluse vastu. See on Sinu võimalus liituda äripartnerina ja saada ettevõtte kaasomanikuks!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele