• 15.02.17, 10:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hambaarstid naasevad üha enam välismaalt Eestisse tööle

Hambaarstid tulevad välismaalt Eestisse tagasi kogemustega, mille hankimiseks kodumaal kuluks kordades enam aega.
Hambaarsti juures.
  • Hambaarsti juures. Foto: Caro /Scanpix
Nii doktor Grete Amer, suuhügenist Brigitta Kulberg kui ka doktor Laura Saksing Sakala Hambaravist on arvamusel, et välismaine õppimis –ja töökogemus andsid võimaluse saada kiiresti juurde palju kogemust, mida ilmselt Eestis sama ajaga saanud ei oleks.

Seotud lood

Uudised
  • 15.11.16, 11:30
Pea kõik hambaarstid on kogenud skeletilihassüsteemi häireid
Enamus (92%) hambaarstidest on kogenud skeletilihassüsteemi häireid erinevates piirkondades – kõige enam kaelas (47%) ja alaseljas (35%) selgus 2011. aastal Bialystoki ülikooli hambaarstiteaduse õppejõu Anna Kierklo poolt tehtud uuringust.
Arvamused
  • 07.04.17, 08:00
Tuhanded maksavad sotsiaalmaksu valesse riiki
Väljaspool Eestit tegutsevate töötajate puhul osutub sageli komistuskiviks sotsiaalmaksu tasumine, mis võib teadmatusest minna valele riigile. Kuidas aru saada, millises riigis seda tegema peaks?
Uudised
  • 10.10.16, 16:15
Kas hambaarstid peaksid spetsialiseeruma?
Olgu tegemist meditsiini või mistahes muu valdkonnaga, on üldlevinud tõde, et ühele alale keskendumine võimaldab saada põhjalike teadmistega spetsialistiks, kelle erialaseid teadmisi ja oskusi hinnatakse kõrgelt.
Uudised
  • 01.05.17, 08:00
Kahe aastaga hambaravisse 18 miljonit eurot
Hambaravihüvitiste jaoks on riigieelarves 2017. aastaks ette nähtud 6 miljonit eurot ja 2018. aastaks 12 miljonit.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.25, 08:00
Vesi, mis toetab tervist ja leevendab tervisehädasid
Aluselisest veest on palju kuuldud ja räägitud, kuid millised omadused ja mõjud sel tervisele päriselt on, teavad vähesed. Neile, kes kimpus kõrvetiste, lihasvalude või refluksidega, on aga just aluseline vesi esimene abimees, mille järele haarata ning mis kiiret leevendust pakub.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele