Benu virtuaalapteeki kasutavad valdavalt nooremad inimesed, kes uurivad lisainfot ravimite kasutamise, aga ka ühe või teise ravimi olemasolu kohta mõnes apteegis.
- Apteekrilt küsitakse videovestluses tavaliselt nõu ravimite võtmise ja kõrvaltoimete kohta. Foto: Scanpix / PantherMedia
Senine kogemus näitab, et videovestlus apteekriga kestab keskmiselt 8 minutit, aga vahel ka 10 minutit. See näitab Benu apteegiteenuste arendusjuht Maria Otsa sõnul inimeste soovi saada ajaliselt sundimatus ja privaatsest suhtlusest oma küsimustele põhjalikumaid vastuseid, saada soovitusi ja häid nõuandeid ka delikaatsematel teemadel, mida ei soovita apteegi tavakeskkonnas teiste kuuldes arutada. Teenuse vastu on huvi suurem pärastlõunastel aegadel, kui kiiremad toimetamised töö juures on tehtud, lisas Otsa.
Seotud lood
Aluselisest veest on palju kuuldud ja räägitud, kuid millised omadused ja mõjud sel tervisele päriselt on, teavad vähesed. Neile, kes kimpus kõrvetiste, lihasvalude või refluksidega, on aga just aluseline vesi esimene abimees, mille järele haarata ning mis kiiret leevendust pakub.