• 08.05.19, 15:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Videovestlust apteekriga peetakse keskmiselt 8 minutit

Benu virtuaalapteeki kasutavad valdavalt nooremad inimesed, kes uurivad lisainfot ravimite kasutamise, aga ka ühe või teise ravimi olemasolu kohta mõnes apteegis.
Apteekrilt küsitakse videovestluses tavaliselt nõu ravimite võtmise ja kõrvaltoimete kohta.
  • Apteekrilt küsitakse videovestluses tavaliselt nõu ravimite võtmise ja kõrvaltoimete kohta. Foto: Scanpix / PantherMedia
Senine kogemus näitab, et videovestlus apteekriga kestab keskmiselt 8 minutit, aga vahel ka 10 minutit. See näitab Benu apteegiteenuste arendusjuht Maria Otsa sõnul inimeste soovi saada ajaliselt sundimatus ja privaatsest suhtlusest oma küsimustele põhjalikumaid vastuseid, saada soovitusi ja häid nõuandeid ka delikaatsematel teemadel, mida ei soovita apteegi tavakeskkonnas teiste kuuldes arutada. Teenuse vastu on huvi suurem pärastlõunastel aegadel, kui kiiremad toimetamised töö juures on tehtud, lisas Otsa.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.12.24, 17:47
Kerkivas Tammsaare Tervisemajas saab sobivad pinnad ise luua
Mustamäe Keskuse kõrvale on peagi kerkimas mahukas uus esmatasandi tervisemaja. 6-korruselisse hoonesse on oodatud erinevad terviseteenuste pakkujad alates perearstidest lõpetades erispetsialistide ja vaimse tervise praksistega. Mitmed teenusepakkujad, sh mainekas labor on broneerimislepingud juba sõlminud, kuid ruumi on veel piisavalt kliinikutele, kes soovivad asuda uues hoones mitme linnaosa sõlmpunktis nii auto kui ühistranspordiga hästi ligipääsetavas kohas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele