• 24.05.21, 15:26

Tallinna Hambapolikliiniku tulud kukkusid ligi 4%

Koroonaviiruse leviku tõttu oli Tallinna Hambapolikliinik sunnitud tegema mullu plaanilise hambaravi osutamises kuuajase pausi. See tingis elanikkonnale teenuste müügist saadava tulu vähenemise, ent positiivne tulem saavutati tänu lepingule haigekassaga.
Tallinna Hambapolikliiniku tulud kukkusid ligi 4%
  • Foto: Shutterstock
Tallinna Hambapolikliiniku 2020. aasta eelarve kogumaht oli planeeritud 7,7 miljonit eurot, täitmine oli 7,5 miljonit eurot. Sejuures hambaraviteenuste müük haigekassale oli planeeritud 1,9 miljonit eurot, täitmine oli 2,1 miljonit eurot, hambaraviteenuste müük elanikkonnale oli planeeritud 5,6 miljonit eurot, täitmine 5,2 miljonit eurot.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 14.02.25, 13:28
Confido Sisekliinik ootab endaga liituma kardioloogi, dermatoveneroloogi ja gastroeneteroloogi
Confido on Eesti juhtiv tervishoiuettevõte, mis pakub kõrgetasemelist arstiabi ning terviklikke terviselahendusi terviseennetusest taastusravini. Confido Sisekliinikus töötavad Eesti oma ala tipparstid ning -spetsialistid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele