• 16.02.22, 13:00

Tervishoiuspetsialistide arvu suurendamise lepe saab allkirjad

Reedel allkirjastatakse Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õdede ja tervishoiutöötajate erialaühenduste, tervishoiu kõrgkoolide, praktikabaaside ja ministeeriumite konsensuslepe õdede ja teiste tervishoiuspetsialistide õppekohtade arvu suurendamiseks ja praktika kvaliteedi tõstmiseks.
Reedel saab allkirjad tervishoiuspetsialistide arvu suurendamise lepe.
  • Reedel saab allkirjad tervishoiuspetsialistide arvu suurendamise lepe. Foto: Internet
Leppe allkirjastavad Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ulla Preeden, Eesti Haiglate Liidu juht dr Urmas Sule, Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige dr Elle-Mall Sadrak, Eesti Kiirabi Liidu juhatuse esimees dr Lilian Lääts, Eesti Eratervishoiuasutuste Liidu juht Tõnis Allik, Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidu president Ulvi Tasane, Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus, haridus- ja teadusminister Liina Kersna ning tervise- ja tööminister Tanel Kiik. Avasõnad ütleb sotsiaalministeeriumi asekantsler dr Heidi Alasepp.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 05.02.25, 15:53
Kotka Silmakabinet otsib oftalmoloogi – hea võimalus saada firma kaasomanikuks
Kotka Silmakabinet otsib oftalmoloogi, kellel on huvi lisaks erialasele praktikale ka ettevõtluse vastu. See on Sinu võimalus liituda äripartnerina ja saada ettevõtte kaasomanikuks!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele