• 02.03.09, 14:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Õnnetutest lastest saavad tervisega kimpus täiskasvanud

Suurbritannias tehtud uuringust selgus, et õnnetutest lastest kasvavad suure tõenäosusega täiskasvanud, kes puuduvad haiguse tõttu tihti töölt või on töövõimetud.
Uuringus osales tuhandeid inimesi, kes kasvasid üles 1950. aastatel Šotimaal linnas nimega Aberdeen. Nendest lastest, keda õpetajad nimetasid armetuks või õnnetuks, said teistest viis korda suurema tõenäosusega kehva tervisega keskkealised, kes ei suutnud tööl käia, vahendas Tarbija24 BBC´d.

Seotud lood

Uudised
  • 18.02.09, 08:20
Lapsed ei jõua piisavalt sageli perearsti vastuvõtule
Perearstid muretsevad, et suur osa kolme- kuni kuueaastastest väikelastest ei jõua korralisse tervisekontrolli, lapse tervisemure avastatakse pahatihti alles koolieelsel läbivaatusel.
Uudised
  • 02.10.08, 15:48
Õnnelikkusetase täiskasvanuea vältel ei muutu
Uurimistööst selgub, et argielulised negatiivsed ja positiivsed sündmused mõjutavad meie üldist õnnetaset vaid väga lühikest aega, kirjutas Eesti Ekspress.
Uudised
  • 06.07.09, 17:57
Uuring: Eesti kuulub õnnetuimate riikide hulka
Maailma õnnelikeim ja rohelisim paik elamiseks on Costa Rica, Eestil aga tuleb selles osas veel palju pingutada, selgub briti teadlaste uurimusest.
Uudised
  • 27.01.09, 10:31
Kartva lapse suu saab pisikeste nippidega lahti
Kategooriliselt suud avamast keelduv väikelaps on mureks nii arstile kui lapsevanemale. Arstile tekivad tühivisiidid ning lapse hambad jäävad järjepidevalt kontrollita. Meditsiiniuudiste leht kõneles mitme hambaarstiga, et leida viise, kuidas lapsega kontakti saada.
Töökuulutused
  • 29.10.24, 14:40
Tartu Ülikooli Kliinikum otsib hematoloogia-onkoloogia kliiniku juhti
Kandideerimise tähtaeg: 15.12.2024

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele