Järelvaadatav: krooniline riniit on probleemiks kuni 40% maailma lastest
Riniit ja valu on väga sagedased probleemid, millega apteekrite poole pöördutakse kiire abi ootuses. Apteekrid said arstide abil teemast ülevaate suvisel veebiseminaril.
Kõrva-nina-kurguhaiguste arst ning Eesti Kõrva-Nina-Kurguhaiguste ja Pea-ja Kaelakirurgide Seltsi president Kristel Kalling Foto: Erakogu
Riniidist ja valuravist rääkisid kõrva-nina-kurguhaiguste arst ning Eesti Kõrva-Nina-Kurguhaiguste ja Pea-ja Kaelakirurgide Seltsi president Kristel Kalling ning Ida-Viru Keskhaigla üldkirurg ja valuarst doktor Aleksandra Šilova.
Tallinnas Pärnu maanteele rajatud tipptasemel rohetehnoloogiatega ärihoones on uksed avanud mitu Eesti tuntumat erameditsiini kliinikut, kus pakutakse klientidele laia valikut meditsiiniteenuseid. Hoones on veel mõned vabad pinnad saadaval!