• 20.07.22, 13:05

RAADIO Peterson: mõtleme Tallinna Haiglale välja rahastusplaani

Viimase kuu jooksul palju tähelepanu saanud Tallinna Haigla küsimus on jõudnud ka vastse tervise- ja tööministri Peep Petersoni laule. Ta kinnitab, et haigla tuleb ühel või teisel moel.
Uus tervise- ja tööminister Peep Peterson.
  • Uus tervise- ja tööminister Peep Peterson. Foto: Andras Kralla
"Kõigepealt tahan käia tutvumas Lääne-Tallinna keskhaigla ja Ida-Tallinna keskhaiglaga. Minu mulje on, et see, kuidas haiglad omavahel konkureerivad patsientide pärast, ei suuna neid... See ei tundu terve," rääkis tervise- ja tööminister Peep Peterson Äripäeva raadios.

Seotud lood

Uudised
  • 14.07.22, 18:50
Uus tervise- ja tööminister on tööteema ekspert
Loodavas valitsuses üllatuslikult töö- ja terviseministriks saav ametiühingute keskliidu juht Peep Peterson on rohkem seotud töötamise valdkonnaga, olles töötukassa nõukogus.
Töökuulutused
  • 05.02.25, 15:53
Kotka Silmakabinet otsib oftalmoloogi – hea võimalus saada firma kaasomanikuks
Kotka Silmakabinet otsib oftalmoloogi, kellel on huvi lisaks erialasele praktikale ka ettevõtluse vastu. See on Sinu võimalus liituda äripartnerina ja saada ettevõtte kaasomanikuks!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele