• 11.03.11, 17:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Toomas Vilosius: kallid reisid tekitavad küsimuse

Mitmesaja tuhande krooni eest hüvitatud reiside korral tekib ka minul küsimus, kuidas oma põhitööd teha jõutakse, kuid kui seda sponsoreerimise süsteemi muuta, siis tuleks seda teha Euroopa Liidu või WHO tasandil, rääkis endine sotsiaalminister Toomas Vilosius.
"Mul tekib ka küsimus, kui reisikulud on olnud mitusada tuhat krooni, kuidas see kõik tööaega ära mahub," tunnistas praegu Põhja-Eesti Regionaalhaigla nõukokku kuuluv Vilosius. Ta küsis, et kui jõutakse nii palju komandeeringus käia, siis millal tehakse arstitööd. "Väga suurte summade puhul tekib mul ka kahtlus," lisas ta.

Seotud lood

Uudised
  • 11.03.11, 09:22
Sisse kodeeritud konflikt
Ehkki ükski arst pole avalikult tunnistanud, et ravimifirma poolt kinni makstud eksootikareis oleks mõjutanud teda raviotsustes ning ravimite väljakirjutamisel, on konflikt süsteemi sisse kirjutatud. Avalikkus süüdistab arste ravimifirmade lõa otsas olemises, arstidel pole võimalust end kaitsta ega vastupidist tõestada.
Uudised
  • 16.03.11, 11:23
Asekantsler: arstidele nõiajahti ei peeta
Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Ivi Normet selgitas, et retseptiravimeid on ravimifirmadel võimalik reklaamida ja turustada ainult arstide ja apteekide kaudu, sest neid pole lubatud reklaamida sarnaselt laiatarbekaupadega.
Töökuulutused
  • 29.10.24, 14:40
Tartu Ülikooli Kliinikum otsib hematoloogia-onkoloogia kliiniku juhti
Kandideerimise tähtaeg: 15.12.2024

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele