• 06.04.11, 12:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

USAs maksab ravimifirma arstist lektorile 5200 eurot

Pfizer ja GlaxoSmithKline avalikustasid oma mullused kulutused erinevate teenuste eest USA arstidele ja kliinikutele. 2012. aastast muutub sellise info avaldamine USAs kohustuslikuks.
Ravimifirma Pfizer maksis eelmisel aastal USA arstidele ja instituutidele kliiniliste katsete, konsultatsioonide ja muude teenuste eest kokku 124 miljonit eurot (177 milj dollarit). meditsiiniuudiste portaali FirstWord.

Seotud lood

Uudised
  • 08.04.11, 10:20
Äripäev: libaarstina ravimifirma show'l
Ravimifirma MSD korraldas arstidele koolituse sildi all meelelahutusürituse, millel osales salaja ka Äripäeva ajakirjanik. Täna ilmunud leht kirjeldab möödunud reede õhtul Tallinnas korraldatud üritusel toimunut.
Uudised
  • 16.03.11, 16:11
Miks maksavad tootjad suuri koolitustoetusi?
Arstide ja ravimitööstuse omavahelisi suhteid on avalikkuse ees kajastatud kaasaegsete ravimite loomisaegadest peale. Kindlasti võib seda valdkonda pidada üheks enim reguleeritumaks valdkonnaks maailmas üldse.
Uudised
  • 21.03.11, 11:35
Mardna: ravimikoolitused vajaksid kompetentset kogu
Terviseameti järelevalveosakonna juhtivinspektor Peeter Mardna usub, et Eestis ei ole selliseid tohtreid, kes kirjutaksid ravimeid välja ainult selle nimel, et välismaale sõita saaks. "Arst kirjutab välja ikka neid ravimeid, mis peab patsiendile vajalikuks, olenemata sellest, kuidas teda moositakse."
  • ST
Sisuturundus
  • 25.04.25, 13:56
Digilahendus meditsiinis: personaalsed tööriided asenduvad nutika renditeenusega
Kui varem oli igal tervishoiutöötajal isiklik kittel, siis tänapäeva haiglates ja kliinikutes kasutatakse üha enam renditavaid tööriideid, mis on jagatud, kuid hügieenilised ja alati jälgitavalt hooldatud. Tööriiete korrektne hooldus on meditsiiniasutustes hädavajalik – see aitab vältida bakterite, viiruste ja muude haigusetekitajate levikut ning tagada ohutuse nii personalile kui patsientidele. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab kogu protsessi digitaliseerida ja vähendada riske miinimumini.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele