Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Haigekassa tõmbas Elite arvetele joone alla
Haigekassa maksis selle aasta alguses Elite erakliiniku viimase sünnitusarve.
Veel üsna hiljuti seisis Eesti ainsa erakliinikuna sünnitusabi pakkuva Elite kodulehel, et sünnitada saab ka Eesti Haigekassa garantiikirjaga. Selle kohaselt oleks kulud katnud haigekassa.
Patsiendid on loonud petitsiooni, et pöörata tähelepanu ja toetada patsientide vaba liikumist ja vaba valikut Eestis. Meie toetame oma patsiente seoses nende algatatud kampaaniaga, andis teada Kliinik Elite AS juhataja Andrei Sõritsa.
Kotka Silmakabinet otsib oftalmoloogi, kellel on huvi lisaks erialasele praktikale ka ettevõtluse vastu. See on Sinu võimalus liituda äripartnerina ja saada ettevõtte kaasomanikuks!