22. juunil saatis Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektor Anneli Kannus teele järjekordsed 150 tervishoiutöötajat. Kannusele jääb rektorina see lend viimaseks.
- Foto: Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Olite 16 aastat kõrgkooli rektor. Selle ajaga pidi ilmselt palju muutuma. Mida Te ise peate selle perioodi kõige suurema(te)ks muutus(t)eks kõrgkooli töös?Tegelikult tegin oma meeskonnaga tõesti väga palju – kutsekoolist sai kõrgkool, edukalt läbisime mitmeid rahvusvahelisi välishindamisi, ehitatud on uus õppehoone. Käima on lükatud rakendusuuringute tegevused, mis tänaseks on päädinud esimese rahvusvahelise patendiga ning uuringud jätkuvad kasuliku toote ehk laste x-jalgsuse korrigeerimiseks raviretuuside väljatöötamiseks. Rahvusvaheline koostöö, sh projektitegevus ning rahvusvahelistes erialastes võrgustikes töötamine toimib igal õppekaval. Lõpetajad on hinnatud kogu maailmas. Teenuseid kogukonnale on pakutud järjest enam, seega võib täna täie kindlusega öelda – kõrgkooli hoolib ja tegutseb tervema Eesti nimel.
Seotud lood
Neljapäeval, 29. septembril algusega kell 13 toimub Paide kultuurikeskuses Eesti Õdede Liidu kongress, kus viiakse sisse muudatused liidu põhikirja. Pärast kongressi toimub Eesti Õdede Liidu volikogu koosolek, kus valitakse õdede liidule uus president ning nimetatakse asepresidendid.
Eestis on mitmeid valdkondi, mis on ülereguleeritud. Tervishoiuvaldkonnaga tunduvad olevat pigem vastupidised lood.
Täna, 22. juunil toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis suvine lõpuaktus, kus kõrgkool saadab teele 150 tulevast tervishoiutöötajat.
Aluselisest veest on palju kuuldud ja räägitud, kuid millised omadused ja mõjud sel tervisele päriselt on, teavad vähesed. Neile, kes kimpus kõrvetiste, lihasvalude või refluksidega, on aga just aluseline vesi esimene abimees, mille järele haarata ning mis kiiret leevendust pakub.