• 22.05.18, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mõeldes halvimale, mis juhtuda võib

Kui valmis on Eesti tervishoiusüsteem selleks, et tekib ootamatu sõjaolukord või leiab aset kohutav terroriakt? Hädaolukorraks ettevalmistumine on ametnikel ja meedikutel praegu täies hoos.
Suurõppus Siil
  • Suurõppus Siil Foto: Kaitsevägi
Kuigi mõelda tuleb ka kõige hullematele stsenaariumitele, on ehk isegi olulisem küsimus: kuidas tuleb Eesti haigla toime sellega, kui seda tabab ulatuslik elektrikatkestus? See võib juhtuda ka rahuajal. Aga kui elektrikatkestus tabab hoopis ettevõtet, mis varustab haiglat soojusenergia või veega? Mis saab siis, kui tekib tõrge kiirabide vedelkütusega varustamisel?

Seotud lood

Uudised
  • 21.11.18, 09:15
Terviseamet viib läbi kriisiõppuse
Terviseamet harjutab täna ühepäevasel kriisireguleerimise õppusel Viplala terviseameti juhtivat rolli tervishoiu-alase kriisi lahendamisel ning koostööd tervishoiuasutuste ja teiste ametkondadega.
Uudised
  • 24.10.18, 14:45
Suuremate kiirabide juures hakkavad tööle välijuhid
Värske määrusega luuakse kiirabi välijuhi ametikoht ning uus juhtimisstruktuur kiirabi tegevuse korraldamiseks ulatuslike pääste- ja politsei sündmuste korral.
Uudised
  • 20.02.18, 13:45
Vigastuste ravile kulus mullu üle 43 miljoni euro
2016. aastal vajas vigastuste tõttu ravi 12% Eesti elanikest. See tähendab, et iga päev vajas vigastuste tõttu arstiabi üle 400 inimese, selgub Tervise Arengu Instituudi analüüsist.
Uudised
  • 22.05.18, 10:00
Kiirabitöötajad vajavad teadmisi katastroofimeditsiini alal
Tallinna Kiirabi koolituskeskus on katastroofi ja sõjameditsiini alast koolitust teinud päris kaua, kirjutab Tallinna Kiirabi peaarst Raul Adlas.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.25, 08:00
Vesi, mis toetab tervist ja leevendab tervisehädasid
Aluselisest veest on palju kuuldud ja räägitud, kuid millised omadused ja mõjud sel tervisele päriselt on, teavad vähesed. Neile, kes kimpus kõrvetiste, lihasvalude või refluksidega, on aga just aluseline vesi esimene abimees, mille järele haarata ning mis kiiret leevendust pakub.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele