Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kutseväärikuse juurutamisesse tasub panustada
Mitmeid aastaid korruptsioonitaju indeksi (CPI) pingereas jäärapäiselt samal kohal seisnud Eestil on mitmete uuringute põhjal tarvis laiapõhjalisi reforme, mis küündiksid muutma ühiskonna arusaamasid aususest ja õiglusest.
Foto: Scanpix/Phovoir
Nagu minister Urmas Reinsalu hiljuti välja tõi, on olukorra paranemine nt politseis leidnud aset suuresti tänu süsteemsetele ja läbimõeldud tegevustele.
Justiitsminister Urmas Reinsalu juhtis oma pöördumises sotsiaalministri poole tähelepanu, et inimeste kogemused korruptsiooni tajumises meditsiinis on aastaid muutumatuna püsinud.
Korruptsiooniohtlike olukordade ennetamise jaoks on oluline panna paika käitumisjuhised, ka tervishoiuasutustes, soovitab TGS Baltic vandeadvokaat Ingeri Luik-Tamme.
Korruptiivse tegevuse ennetamiseks tervishoius ei ole tarvis ära oodata kriminaalasja algatamist, rõhutab keskkriminaalpolitsei
korruptsioonikuritegude büroo juht Mati Ombler.
Aluselisest veest on palju kuuldud ja räägitud, kuid millised omadused ja mõjud sel tervisele päriselt on, teavad vähesed. Neile, kes kimpus kõrvetiste, lihasvalude või refluksidega, on aga just aluseline vesi esimene abimees, mille järele haarata ning mis kiiret leevendust pakub.