• 21.10.15, 11:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ilma toetuseta jäänuks täiendusel käimata

Üks arstidest, kes sel aastal arstide liidu toetuse osaliseks sai, oli TÜ Kliinikumi neuroloog Liis Sabre, kes sai 400eurose stipendiumi läbi võimaluse osaleda septembris kolmepäevasel erialakonverentsil Norras.
Neuroloog Liis Sabre.
  • Neuroloog Liis Sabre. Foto: researchgate.net
Et Norra on kallis riik, siis rahalisi probleeme Sabre sõnul jagus. “Ma teen praegu teadustööd tasuta, ehk et ma pole Tartu Ülikooli töötaja. Olin seega paljude TÜ stipendiumite jaoks sobimatu kandidaat,” räägib ta. 

Seotud lood

Uudised
  • 22.10.15, 08:00
Lehtmets: kord aastas peaks arst pääsema ka suuremale koolitusele
Erialaseltsid on liikmete täienduskoolitamise rahalisel toetamisel pigem tagasihoidlikud, ent pakuvad nutika lahendusena näiteks võimalust osaleda rahvusvahelistel veebikoolitustel.
Uudised
  • 21.10.15, 08:00
Kelle kohus on arsti koolitamine?
Iga-aastane täienduskoolituste läbimine on arstile kohustuslik. Kas selle eest tasumise rõõm on aga tööandja, arsti enda või kellegi kolmanda oma?
Uudised
  • 21.10.15, 10:00
Tööandja pilk: Koolitusraha jääb alati nappima
Pärnu Haigla juht Urmas Sule ütleb, et arsti täienduskoolitus on ühest küljest küll spetsialisti isiklik huvi enesearenduseks, teisalt on aga haigla kui tööandja jaoks oluline, et arst oleks erialaselt pädev ja motiveeritud.
Töökuulutused
  • 29.10.24, 14:40
Tartu Ülikooli Kliinikum otsib hematoloogia-onkoloogia kliiniku juhti
Kandideerimise tähtaeg: 15.12.2024

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele