Eilne "padjaaktsioon" tõi kaasa reaktsiooni ka Marianne Mikko poolt, kes avaldas Facebooki lehel vabanduse enda öeldud sõnade pärast.
"Täna paljude arstide, õdede ja teiste tervishoiutöötajate patjadega pildigaleriisid vaadates valdasid mind vastuolulised tunded. Pean südamest lugu meditsiinitöötajatest, teie tööst sõltub päriselt iga päev inimeste elu ja tervis. Mul ei olnud mingit kavatsust teid oma väljaütlemisega teie raskes ja sageli vahetustega töös solvata. Riigikogu öise istungi ajal antud kommentaar oli tõesti ebaõnnestunud ja mul on sellest kahju. Siin ei ole isegi mõtet hakata lahti seletama, mis ma tegelikult mõtlesin. Ma palun vabandust! Aga see, kui üksmeelselt ja otsustavalt te padjaaktsiooniga suurele töökoormusele tähelepanu juhite, on muljetavaldav! Respekt! Riigieelarve hääletuse ajal istun saalis padjaga või padjata ja hääletan selle poolt, et teie töö saaks väärikalt tasutud ja te ei peaks mitme koha peal ületunde tehes rabama. Jõudu teile!"
Seotud lood
Aktsiooni "Padjaga tööle" eestvedaja kliinikumi EMO arst Kuido Nõmm ja kliinikumi anestesioloog Jaan Sütt on pannud Facebooki arvamuse, mis on tänase aktsiooni eesmärk. Toome selle teieni koos värske grupivõttega PERHi padjakollektiivist.
31. mail kell 11 toimub riikliku lepitaja juures tervishoiu kollektiivse töötüli lepituskoosolek. Tervishoiutöötajate liitude esindajad läksid koosolekule padjaga.
Facebookis kogub kiirelt liikmeid uus sotsiaalgrupp nimega "31.05.2016 tööle padjaga - ole solidaarne poliitikute raske tööga".
Tehtud on see seoses riigikogu liikmete Igor Gräzini ja Marianne Mikko veendumusega, et meedikute 24tunnised vahetused ei ole võrreldavad riigikogu liikmete raske tööga.
Facebookis loodud sotsiaalgrupp nimega "31.05.2016 tööle padjaga - ole solidaarne poliitikute raske tööga" loodi
seoses riigikogu liikmete Igor Gräzini ja Marianne Mikko veendumusega, et meedikute 24tunnised vahetused ei ole võrreldavad riigikogu liikmete raske tööga.
Kandideerimise tähtaeg: 22.01.2025